550AJ192M456DG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
550AJ192M456DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC VCXO 192.4560MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Packaging :
Strip
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
3.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Output :
LVPECL
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Series :
Si550
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Type :
VCXO
Absolute Pull Range (APR) :
±130ppm
Current - Supply (Max) :
130mA
Base Resonator :
Crystal
Function :
Enable/Disable
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency :
192.456MHz
Datasheets
550AJ192M456DG
Skyworks Solutions, Inc. 550AJ192M456DG
550AJ192M456DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD