550AD100M197DGR
Mfr.Part #
550AD100M197DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSCILLATOR
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Output :
LVPECL
Voltage - Supply :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Series :
Si550
Frequency :
100.197MHz
Absolute Pull Range (APR) :
±80ppm
Frequency Stability :
±50ppm
Current - Supply (Max) :
130mA
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Datasheets
550AD100M197DGR
Skyworks Solutions, Inc. 550AD100M197DGR
550AD100M197DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD