549FCEC002141ACG
Mfr.Part #
549FCEC002141ACG
Description
XO OSCILLATOR SMD
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Product Status :
Active
Frequency - Output 1 :
1MHz, 40MHz
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Frequency - Output 3 :
Height :
0.052 (1.33mm)
Output :
CMOS
Frequency Stability :
±7ppm
Current - Supply (Max) :
141mA
Frequency - Output 2 :
Package :
Strip
Current - Supply (Disable) (Max) :
112 mA
Function :
Enable/Disable
Frequency - Output 4 :
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Datasheets
549FCEC002141ACG
Skyworks Solutions, Inc. 549FCEC002141ACG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD