549CCJC002112BCGR
Mfr.Part #
549CCJC002112BCGR
Description
OSCILLATOR SMD
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Frequency - Output 2 :
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Product Status :
Active
Output :
CMOS
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
112 mA
Current - Supply (Max) :
127mA
Frequency - Output 4 :
Frequency - Output 3 :
Frequency Stability :
±7ppm
Frequency - Output 1 :
4.096MHz, 7.68MHz, 16MHz, 23.04MHz
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Package :
Strip
Height :
0.052 (1.33mm)
Function :
Enable/Disable
Datasheets
549CCJC002112BCGR
Skyworks Solutions, Inc. 549CCJC002112BCGR
549CCJC002112BCGR datasheet pdf and Unclassified product details from Skyworks stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD