549BAAC000121BBGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
549BAAC000121BBGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
8-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSCILLATOR
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Series :
Ultra™ Si549
Factory Lead Time :
6 Weeks
Current - Supply (Max) :
121mA
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Mounting Type :
Surface Mount
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency :
100MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Base Resonator :
Crystal
Type :
XO (Standard)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Output :
LVDS
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Function :
Enable/Disable (Reprogrammable)
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
1.8V 2.5V 3.3V
Datasheets
549BAAC000121BBGR
Skyworks Solutions, Inc. 549BAAC000121BBGR
549BAAC000121BBGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD