545CCC50M0000BCGR
Mfr.Part #
545CCC50M0000BCGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Oscillators
RoHS :
Details
Output :
CMOS
Packaging :
Reel
Current - Supply (Max) :
127mA
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Frequency Stability :
±7ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency :
50 MHz
Type :
Differential/Single-Ended
Package :
Tape and Reel (TR)
Ratings :
Datasheets
545CCC50M0000BCGR
Skyworks Solutions, Inc. 545CCC50M0000BCGR
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD