545CCB100M000CCGR
Mfr.Part #
545CCB100M000CCGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
100 MHz
Current - Supply (Max) :
127mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Mounting Type :
Surface Mount
RoHS :
Details
Frequency Stability :
±7ppm
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Type :
Differential/Single-Ended
Packaging :
Reel
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Datasheets
545CCB100M000CCGR
Skyworks Solutions, Inc. 545CCB100M000CCGR
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD