545CBA24M0000ACGR
Mfr.Part #
545CBA24M0000ACGR
Description
OSCILLATOR SMD
Output :
CMOS
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.056 (1.43mm)
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Current - Supply (Max) :
127mA
Package :
Strip
Product Status :
Active
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Frequency Stability :
±10ppm
Frequency :
24 MHz
Mounting Type :
Surface Mount
Ratings :
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Base Resonator :
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
Type :
XO (Standard)
Datasheets
545CBA24M0000ACGR
Skyworks Solutions, Inc. 545CBA24M0000ACGR
545CBA24M0000ACGR datasheet pdf and Oscillators product details from Skyworks stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD