545CAA98M5000ACG
Mfr.Part #
545CAA98M5000ACG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Series :
Ultra™ Si545
Frequency :
98.5 MHz
RoHS :
Details
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Mounting Type :
Surface Mount
Current - Supply (Max) :
127mA
Type :
Differential/Single-Ended
Ratings :
Base Resonator :
Crystal
Height - Seated (Max) :
0.056 (1.43mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Product Status :
Active
Function :
Enable/Disable
Package :
Strip
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Spread Spectrum Bandwidth :
Packaging :
Reel
Datasheets
545CAA98M5000ACG
Skyworks Solutions, Inc. 545CAA98M5000ACG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD