545CAA4M09600BAGR
Mfr.Part #
545CAA4M09600BAGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSCILLATOR SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Frequency Stability :
±20ppm
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Current - Supply (Max) :
127mA
Frequency :
4.096MHz
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Type :
XO (Standard)
Base Resonator :
Crystal
Voltage - Supply :
1.8V 2.5V 3.3V
JESD-609 Code :
e4
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Datasheets
545CAA4M09600BAGR
Skyworks Solutions, Inc. 545CAA4M09600BAGR
545CAA4M09600BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD