545CAA24M5760BAGR
Mfr.Part #
545CAA24M5760BAGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Base Resonator :
Crystal
Frequency :
24.576MHz
Type :
XO (Standard)
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency Stability :
±20ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Series :
Ultra™ Si545
Current - Supply (Max) :
127mA
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Operating Temperature :
-40°C~85°C