545CAA22M5792BAG
Mfr.Part #
545CAA22M5792BAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
1.8V 2.5V 3.3V
Output :
CMOS
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Frequency Stability :
±20ppm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Current - Supply (Max) :
127mA
Frequency :
22.5792MHz
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm