545BCC100M000BCGR
Mfr.Part #
545BCC100M000BCGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Frequency Stability :
±7ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Series :
Ultra™ Si545
Product Status :
Active
Spread Spectrum Bandwidth :
Absolute Pull Range (APR) :
Function :
Enable/Disable
Package :
Tape and Reel (TR)
Packaging :
Reel
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Output :
LVDS
Frequency :
100 MHz
Type :
Differential/Single-Ended
Ratings :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) :
121mA
RoHS :
Details
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Mounting Type :
Surface Mount
Datasheets
545BCC100M000BCGR
Skyworks Solutions, Inc. 545BCC100M000BCGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD