545BAA644M500ACGR
Mfr.Part #
545BAA644M500ACGR
Description
OSCILLATOR SMD
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Absolute Pull Range (APR) :
Frequency Stability :
±20ppm
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type :
Surface Mount
ABB
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Ratings :
Spread Spectrum Bandwidth :
Current - Supply (Max) :
121mA
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Height - Seated (Max) :
0.056 (1.43mm)
Frequency :
644.5 MHz
Product Status :
Active
Package :
Strip
Datasheets
545BAA644M500ACGR
Skyworks Solutions, Inc. 545BAA644M500ACGR
545BAA644M500ACGR datasheet pdf and Oscillators product details from Skyworks stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD