545BAA622M080BCG
Mfr.Part #
545BAA622M080BCG
Manufacturer
Silicon Labs
Description
XTAL OSC XO 622.0800MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Silicon Labs
Product Category :
Oscillators
Current Rating :
Frequency Stability :
±20ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
LVDS
Spread Spectrum Bandwidth :
Mounting Type :
Panel Mount
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Breaker Type :
Magnetic (Hydraulic Delay)
Ratings :
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Number of Poles :
1
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Actuator Type :
Lever
Illumination Voltage (Nominal) :
Package :
Strip
Series :
IUL
Enable/Disable
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Product Status :
Active
Frequency :
622.08 MHz
Current - Supply (Max) :
121mA