545BAA10M0000BCG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
545BAA10M0000BCG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Ratings :
Product Status :
Active
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Base Resonator :
Crystal
Type :
Differential/Single-Ended
Current - Supply (Max) :
121mA
Frequency :
10 MHz
Output :
LVDS
Package :
Strip
Function :
Enable/Disable
Series :
Ultra™ Si545
RoHS :
Details
Packaging :
Reel
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Datasheets
545BAA10M0000BCG
Skyworks Solutions, Inc. 545BAA10M0000BCG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD