545ACA156M250CCGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
545ACA156M250CCGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Output :
LVPECL
Ratings :
Size / Dimension :
0.126 L x 0.098 W (3.20mm x 2.50mm)
Type :
Differential/Single-Ended
Package :
Tape and Reel (TR)
Base Resonator :
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Frequency :
156.25 MHz
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.3V
Frequency Stability :
±7ppm
RoHS :
Details
Height - Seated (Max) :
0.039 (1.00mm)
Product Status :
Active
Function :
Enable/Disable
Spread Spectrum Bandwidth :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) :
153mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Packaging :
Reel
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Series :
Ultra™ Si545
Mounting Type :
Surface Mount
Datasheets
545ACA156M250CCGR
Skyworks Solutions, Inc. 545ACA156M250CCGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD