545ABA312M500BCGR
Mfr.Part #
545ABA312M500BCGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Frequency :
312.5 MHz
Absolute Pull Range (APR) :
Package :
Tape and Reel (TR)
Frequency Stability :
±10ppm
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Packaging :
Reel
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.3V
RoHS :
Details
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Output :
LVPECL
Current - Supply (Max) :
153mA
Base Resonator :
Crystal
Product Status :
Active
Ratings :
Type :
Differential/Single-Ended
Spread Spectrum Bandwidth :
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Datasheets
545ABA312M500BCGR
Skyworks Solutions, Inc. 545ABA312M500BCGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD