545AAX156M250ABGR
Mfr.Part #
545AAX156M250ABGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V 3.3V
Additional Feature :
TRI-STATE; E/D FUNCTION; 2.5V SUPPLY VOLTAGE ALSO AVAILABLE; TR
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
156.25MHz
Base Resonator :
Crystal
Supply Voltage :
3.3V
Height Seated (Max) :
0.056 1.43mm
Frequency Stability :
±20ppm
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Current - Supply (Max) :
153mA
Surface Mount :
yes
Output :
LVPECL
Symmetry-Max :
55/45%
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Fall Time-Max :
0.35ns
Rise Time-Max :
0.35ns
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.43mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Frequency :
156.25MHz
Datasheets
545AAX156M250ABGR
Skyworks Solutions, Inc. 545AAX156M250ABGR
545AAX156M250ABGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD