545AAX156M250ABG
Mfr.Part #
545AAX156M250ABG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Current - Supply (Max) :
153mA
Factory Lead Time :
6 Weeks
Surface Mount :
yes
Type :
XO (Standard)
Operating Frequency :
156.25MHz
Height Seated (Max) :
0.056 1.43mm
Symmetry-Max :
55/45%
Packaging :
Strip
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Rise Time-Max :
0.35ns
Frequency Stability :
±20ppm
Supply Voltage :
3.3V
Function :
Enable/Disable
Additional Feature :
TRI-STATE; E/D FUNCTION; 2.5V SUPPLY VOLTAGE ALSO AVAILABLE; TAPE
Voltage - Supply :
2.5V 3.3V
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Physical Dimension :
7.0mm x 5.0mm x 1.43mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Fall Time-Max :
0.35ns
Frequency :
156.25MHz
Datasheets
545AAX156M250ABG
Skyworks Solutions, Inc. 545AAX156M250ABG
545AAX156M250ABG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD