545AAC100M000BCG
Mfr.Part #
545AAC100M000BCG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
OSCILLATOR SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Frequency Stability :
±20ppm
Package :
Strip
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Absolute Pull Range (APR) :
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.3V
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Current - Supply (Max) :
153mA
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Frequency :
100 MHz
Ratings :
Datasheets
545AAC100M000BCG
Skyworks Solutions, Inc. 545AAC100M000BCG
545AAC100M000BCG datasheet pdf and Oscillators product details from Skyworks stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD