545AAA322M265ACGR
Mfr.Part #
545AAA322M265ACGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
OSCILLATOR SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Package :
Strip
Frequency :
322.265 MHz
Height - Seated (Max) :
0.056 (1.43mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.3V
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Current - Supply (Max) :
153mA
Frequency Stability :
±20ppm
Spread Spectrum Bandwidth :
Ratings :
LVPECL
Datasheets
545AAA322M265ACGR
Skyworks Solutions, Inc. 545AAA322M265ACGR
545AAA322M265ACGR datasheet pdf and Unclassified product details from Skyworks stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD