545AAA289M300BCG
Mfr.Part #
545AAA289M300BCG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
OSCILLATOR SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Frequency :
289.3 MHz
Package :
Strip
Ratings :
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.3V
Current - Supply (Max) :
153mA
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Datasheets
545AAA289M300BCG
Skyworks Solutions, Inc. 545AAA289M300BCG
545AAA289M300BCG datasheet pdf and Oscillators product details from Skyworks stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD