545AAA25M0000BAG
Mfr.Part #
545AAA25M0000BAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSCILLATOR SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Frequency :
25MHz
Operating Frequency :
25MHz
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
3.3V
Voltage - Supply :
2.5V 3.3V
Type :
XO (Standard)
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.28mm
Surface Mount :
yes
Rise Time-Max :
0.35ns
Packaging :
Strip
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Base Resonator :
Crystal
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Current - Supply (Max) :
153mA
Frequency Stability :
±20ppm