545AAA24M5760BAG
Mfr.Part #
545AAA24M5760BAG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
XTAL OSCILLATOR SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Frequency :
24.576MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Current - Supply (Max) :
153mA
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
2.5V 3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Series :
Ultra™ Si545
Datasheets
545AAA24M5760BAG
Skyworks Solutions, Inc. 545AAA24M5760BAG
545AAA24M5760BAGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD