545AAA24M0000BBGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
545AAA24M0000BBGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSCILLATOR
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Output :
LVPECL
Voltage - Supply :
2.5V 3.3V
Type :
XO (Standard)
Frequency Stability :
±20ppm
Surface Mount :
yes
Current - Supply (Max) :
153mA
Supply Voltage :
3.3V
Fall Time-Max :
0.35ns
Symmetry-Max :
55/45%
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Rise Time-Max :
0.35ns
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
RoHS Status :
ROHS3 Compliant
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
24MHz
Function :
Enable/Disable
Height Seated (Max) :
0.052 1.33mm
Series :
Ultra™ Si545
Size / Dimension :
0.197Lx0.126W 5.00mmx3.20mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Additional Feature :
TRI-STATE; E/D FUNCTION; 2.5V SUPPLY VOLTAGE ALSO AVAILABLE; TR
Physical Dimension :
5.0mm x 3.2mm x 1.33mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
Base Resonator :
Crystal
Operating Frequency :
24MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Datasheets
545AAA24M0000BBGR
Skyworks Solutions, Inc. 545AAA24M0000BBGR
545AAA24M0000BBGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD