545AAA156M250BCG
Mfr.Part #
545AAA156M250BCG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Description
OSCILLATOR SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Active
Type :
XO (Standard)
RoHS :
Details
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Series :
Ultra™ Si545
Base Resonator :
Crystal
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Absolute Pull Range (APR) :
Brand :
Frequency :
156.25 MHz
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Package :
Strip
Output :
LVPECL
Subcategory :
Oscillators
Spread Spectrum Bandwidth :
Packaging :
Reel
Skyworks
Current - Supply (Disable) (Max) :
112mA
Ratings :
Function :
Enable/Disable
Product Category :
Standard Clock Oscillators
Current - Supply (Max) :
153mA
Frequency Stability :
±20ppm
Voltage - Supply :
2.5V ~ 3.3V
Datasheets
545AAA156M250BCG
Skyworks Solutions, Inc. 545AAA156M250BCG
545AAA156M250BCG datasheet pdf and Oscillators product details from Skyworks stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD