540BAA125M000BCG
Mfr.Part #
540BAA125M000BCG
Description
OSCILLATOR SMD
Oscillators
Frequency Stability :
±20ppm
Mounting Type :
Surface Mount
Ratings :
Package :
Strip
Type :
Differential/Single-Ended
Height - Seated (Max) :
0.052 (1.33mm)
Frequency :
125 MHz
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Current - Supply (Max) :
111mA
Spread Spectrum Bandwidth :
Size / Dimension :
0.197 L x 0.126 W (5.00mm x 3.20mm)
RoHS :
Details
Product Status :
Not For New Designs
Base Resonator :
Crystal
Absolute Pull Range (APR) :
Output :
LVDS
Packaging :
Reel
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Voltage - Supply :
1.8V ~ 3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
100mA
Function :
Enable/Disable
Datasheets
540BAA125M000BCG
Skyworks Solutions, Inc. 540BAA125M000BCG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD