534AB000026DGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
534AB000026DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
8-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 3.3V 8SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
HTS Code :
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Surface Mount :
yes
Package / Case :
8-SMD, No Lead
Qualification Status :
Not Qualified
Frequency - Output 1 :
167.33165MHz 166.62857MHz 156.173MHz 155.52MHz
ECCN Code :
EAR99
Base Resonator :
Crystal
Series :
Si534
Operating Supply Voltage :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
LVPECL
Height :
0.071 1.80mm
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Max) :
121mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Type :
XO (Standard)
Supply Voltage :
3.3V
Factory Lead Time :
6 Weeks
Number of Terminations :
8
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Function :
Enable/Disable
Frequency Stability :
±20ppm
Datasheets
534AB000026DGR
Skyworks Solutions, Inc. 534AB000026DGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD