532DC001010DG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
532DC001010DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 3.3V 6SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Pin Configurable/Selectable Oscillators
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
108mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Packaging :
Tray
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Function :
Enable/Disable
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Voltage - Supply :
3.3V
Frequency - Output 1 :
608.256MHz 644.53125MHz
Reach Compliance Code :
Compliant
Frequency Stability :
±7ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Type :
XO (Standard)
Factory Lead Time :
6 Weeks
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height :
0.071 1.80mm
Series :
Si532
Output :
CML
Datasheets
532DC001010DG
Skyworks Solutions, Inc. 532DC001010DG
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD