531MC1219M00DGR
Mfr.Part #
531MC1219M00DGR
Description
DIFFERENTIAL/SINGLE-ENDED; SINGL
Si531
Product Status :
Active
Height - Seated (Max) :
0.071 (1.80mm)
Ratings :
Package :
Tape and Reel (TR)
Operating Supply Voltage :
3.3 V
Spread Spectrum Bandwidth :
Frequency :
1.219 GHz
Operating Temperature :
-40°C ~ 85°C
Type :
Differential/Single-Ended
Size / Dimension :
0.276 L x 0.197 W (7.00mm x 5.00mm)
Current - Supply (Max) :
121mA
Frequency Stability :
±7ppm
Absolute Pull Range (APR) :
Mounting Type :
Surface Mount
Voltage - Supply :
3.3V
Package / Case :
6-SMD, No Lead
RoHS :
Details
Packaging :
Reel
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Output :
LVPECL
Function :
Enable/Disable
Datasheets
531MC1219M00DGR
Skyworks Solutions, Inc. 531MC1219M00DGR
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD