531HB312M500DG
Mfr.Part #
531HB312M500DG
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ CML SMD
Crystal
JESD-609 Code :
e4
Frequency Stability :
±20ppm
Output :
CML
Packaging :
Strip
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Voltage - Supply :
2.5V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
RoHS Status :
RoHS Compliant
Reach Compliance Code :
Compliant
Current - Supply (Max) :
108mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency :
312.5MHz
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Datasheets
531HB312M500DG
Skyworks Solutions, Inc. 531HB312M500DG
531HB312M500DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD