531FB159M250DG
Mfr.Part #
531FB159M250DG
Description
XTAL OSC XO 159.2500MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
98mA
Frequency :
159.25MHz
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Voltage - Supply :
2.5V
Output :
LVDS
Frequency Stability :
±20ppm
Packaging :
Strip
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm