531FB156M250DG
Mfr.Part #
531FB156M250DG
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ LVDS SMD
Output :
LVDS
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Supply Voltage :
2.5V
Published :
Pbfree Code :
yes
Base Resonator :
Crystal
Termination :
SMD/SMT
Current - Supply (Max) :
98mA
Frequency :
156.25MHz
Si531
Number of Terminations :
6
Operating Supply Voltage :
2.5V
Frequency Stability :
±20ppm
Packaging :
Strip
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Radiation Hardening :
No
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Frequency :
156.25MHz