531AC156M254DG
Mfr.Part #
531AC156M254DG
Description
XTAL OSC XO 156.2540MHZ LVPECL
Frequency Stability :
±7ppm
Frequency :
156.254MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Packaging :
Strip
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Output :
LVPECL
Current - Supply (Max) :
121mA