531AB134M561DGR
Mfr.Part #
531AB134M561DGR
Description
XTAL OSC XO 134.5610MHZ LVPECL
Oscillators
Base Resonator :
Crystal
Current - Supply (Max) :
121mA
RoHS Status :
RoHS Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Reach Compliance Code :
Compliant
Voltage - Supply :
3.3V
JESD-609 Code :
e4
Factory Lead Time :
4 Weeks
Output :
LVPECL
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Type :
XO (Standard)
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Frequency Stability :
±20ppm
Frequency :
134.561MHz
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Datasheets
531AB134M561DGR
Skyworks Solutions, Inc. 531AB134M561DGR
531AB134M561DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD