531AB133M330DG
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
531AB133M330DG
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 133.3300MHZ LVPECL
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Surface Mount :
yes
Operating Frequency :
133.33MHz
Frequency :
133.33MHz
Qualification Status :
Not Qualified
RoHS Status :
RoHS Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Series :
Si531
Current - Supply (Max) :
121mA
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Voltage - Supply :
3.3V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Mounting Type :
Surface Mount
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Power Supplies :
3.3V
Frequency Stability :
±20ppm
Function :
Enable/Disable
Type :
XO (Standard)
Output :
LVPECL
Pbfree Code :
yes
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Supply Voltage :
3.3V