531AA187M500DGR
Mfr.Part #
531AA187M500DGR
Description
XTAL OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
Frequency Stability :
±50ppm
Supply Voltage :
3.3V
6 Weeks
Pbfree Code :
Operating Temperature :
-40°C~85°C
JESD-609 Code :
e3
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Current - Supply (Max) :
121mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Frequency :
187.5MHz
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Operating Frequency :
187.5MHz
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Voltage - Supply :
3.3V
Si531
Power Supplies :
3.3V
Datasheets
531AA187M500DGR
Skyworks Solutions, Inc. 531AA187M500DGR
531AA187M500DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD