530WA622M040DGR
Mfr.Part #
530WA622M040DGR
Description
XTAL OSC XO 622.0400MHZ CML SMD
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency :
622.04MHz
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Frequency :
622.04MHz
Power Supplies :
1.8V
Output :
CML
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Voltage - Supply :
1.8V
Frequency Stability :
±50ppm
Supply Voltage :
1.8V
Current - Supply (Max) :
108mA
Reach Compliance Code :
Compliant
Datasheets
530WA622M040DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530WA622M040DGR
530WA622M040DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD