530SC312M500DGR
Mfr.Part #
530SC312M500DGR
Description
XTAL OSC XO 312.5000MHZ LVDS SMD
Oscillators
Qualification Status :
Not Qualified
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency Stability :
±7ppm
JESD-609 Code :
e4
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Output :
LVDS
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Crystal
Number of Terminations :
6
Frequency :
312.5MHz
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
98mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Mounting Type :
Surface Mount
Operating Supply Voltage :
2.5V
6-SMD, No Lead
Pbfree Code :
yes
Supply Voltage :
2.5V
Operating Frequency :
312.5MHz
Function :
Enable/Disable
Datasheets
530SC312M500DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530SC312M500DGR
530SC312M500DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD