530KC156M250DGR
Mfr.Part #
530KC156M250DGR
Description
XTAL OSC XO 156.2500MHZ CML SMD
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Reach Compliance Code :
Compliant
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
1 (Unlimited)
Voltage - Supply :
1.8V
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Supply Voltage :
1.8V
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Type :
XO (Standard)
Number of Terminations :
6
Operating Frequency :
156.25MHz
Power Supplies :
1.8V
Frequency Stability :
±7ppm
Output :
CML
Qualification Status :
Not Qualified
Current - Supply (Max) :
108mA
Frequency :
156.25MHz
Series :
Si530
Datasheets
530KC156M250DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530KC156M250DGR
530KC156M250DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD