530HB19M4400DGR
Mfr.Part #
530HB19M4400DGR
Description
XTAL OSC XO 19.4400MHZ CML SMD
Oscillators
Supply Voltage :
2.5V
Output :
CML
Surface Mount :
yes
Number of Terminations :
6
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Operating Frequency :
19.44MHz
Current - Supply (Max) :
108mA
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
JESD-609 Code :
e3
Crystal
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Frequency Stability :
±20ppm
Function :
Enable/Disable
Pbfree Code :
yes
Qualification Status :
Not Qualified
Frequency :
19.44MHz
Factory Lead Time :
6 Weeks
Reach Compliance Code :
Compliant
Voltage - Supply :
2.5V
Power Supplies :
2.5V
Datasheets
530HB19M4400DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530HB19M4400DGR
530HB19M4400DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD