530FC19M2000DG
Mfr.Part #
530FC19M2000DG
Description
XTAL OSC XO 19.2000MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Current - Supply (Max) :
98mA
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Power Supplies :
2.5V
Pbfree Code :
yes
Operating Frequency :
19.2MHz
Reach Compliance Code :
Compliant
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Surface Mount :
yes
Frequency Stability :
±7ppm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
1 (Unlimited)
Number of Terminations :
6
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Qualification Status :
Not Qualified
Mounting Type :
Surface Mount
Supply Voltage :
2.5V