530FC120M237DG
Mfr.Part #
530FC120M237DG
Description
XTAL OSC XO 120.2370MHZ LVDS SMD
Current - Supply (Max) :
98mA
Frequency Stability :
±7ppm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Function :
Enable/Disable
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Packaging :
Strip
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
JESD-609 Code :
e4
Frequency :
120.237MHz
RoHS Status :
Non-RoHS Compliant
Voltage - Supply :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Datasheets
530FC120M237DG
Skyworks Solutions, Inc. 530FC120M237DG
530FC120M237DG datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD