530FC000127DG
Mfr.Part #
530FC000127DG
Description
XTAL OSC XO 127.0000KHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Reach Compliance Code :
Compliant
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Frequency :
127kHz
Current - Supply (Max) :
98mA
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Voltage - Supply :
2.5V
Frequency Stability :
±7ppm
Datasheets
530FC000127DG
Skyworks Solutions, Inc. 530FC000127DG
530FC000127DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD