530FB77M7600DG
Mfr.Part #
530FB77M7600DG
Description
XTAL OSC XO 77.7600MHZ LVDS SMD
Voltage - Supply :
2.5V
JESD-609 Code :
e4
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
98mA
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Reach Compliance Code :
Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency :
77.76MHz
Frequency Stability :
±20ppm
Output :
LVDS
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Datasheets
530FB77M7600DG
Skyworks Solutions, Inc. 530FB77M7600DG
530FB77M7600DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD