530FA67M5840DGR
Mfr.Part #
530FA67M5840DGR
Description
XTAL OSC XO 67.5840MHZ LVDS SMD
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Surface Mount
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Output :
LVDS
JESD-609 Code :
e4
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Frequency Stability :
±50ppm
Series :
Si530
Crystal
Current - Supply (Max) :
98mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Type :
XO (Standard)
Reach Compliance Code :
Compliant
Frequency :
67.584MHz
Voltage - Supply :
2.5V
Datasheets
530FA67M5840DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530FA67M5840DGR
530FA67M5840DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD