530FA156M025DGR
Share
Or copy the link below:
Mfr.Part #
530FA156M025DGR
Manufacturer
Skyworks Solutions, Inc.
Package / Case
6-SMD, No Lead
Datasheet
Download
Description
XTAL OSC XO 156.0250MHZ LVDS SMD
Manufacturer :
Skyworks Solutions, Inc.
Product Category :
Oscillators
Supply Voltage :
2.5V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Operating Frequency :
156.025MHz
Power Supplies :
2.5V
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Function :
Enable/Disable
Terminal Finish :
Matte Tin (Sn)
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Frequency :
156.025MHz
Package / Case :
6-SMD, No Lead
Surface Mount :
yes
Moisture Sensitivity Level (MSL) :
1 (Unlimited)
Pbfree Code :
yes
Base Resonator :
Crystal
Mounting Type :
Surface Mount
Output :
LVDS
Qualification Status :
Not Qualified
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Factory Lead Time :
6 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Type :
XO (Standard)
Voltage - Supply :
2.5V