530DC127M400DGR
Mfr.Part #
530DC127M400DGR
Description
XTAL OSC XO 127.4000MHZ CML SMD
Terminal Finish :
Gold (Au) - with Nickel (Ni) barrier
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Output :
CML
Frequency Stability :
±7ppm
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency :
127.4MHz
JESD-609 Code :
e4
Current - Supply (Max) :
108mA
Reach Compliance Code :
Compliant
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Voltage - Supply :
3.3V
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Datasheets
530DC127M400DGR
Skyworks Solutions, Inc. 530DC127M400DGR
530DC127M400DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD