530DC000303DG
Mfr.Part #
530DC000303DG
Description
XTAL OSC XO 303.0000KHZ CML SMD
6 Weeks
RoHS Status :
RoHS Compliant
Frequency :
303kHz
Size / Dimension :
0.276Lx0.197W 7.00mmx5.00mm
Output :
CML
Packaging :
Tape and Reel (TR)
Current - Supply (Max) :
108mA
Voltage - Supply :
3.3V
Operating Temperature :
-40°C~85°C
Frequency Stability :
±7ppm
Height Seated (Max) :
0.071 1.80mm
Reach Compliance Code :
Compliant
Current - Supply (Disable) (Max) :
75mA
Datasheets
530DC000303DG
Skyworks Solutions, Inc. 530DC000303DG
530DC000303DGR datasheet pdf and Oscillators product details from Silicon Labs stock available at
Purchase
RFQ (Request for Quotations)
Payment Method
IMPORTANT NOTICE
Shipping Method
Most of our products are shipped via FEDEX,DHL,UPS and SF EXPRESS...
Shipping Cost
The basic freight (for package ≤0.5 KG ) depends on the time zones and countries
Delivery Time
Manufacturer related products
    CAP SILICON 10PF 20% SMD
    CAP SILICON 68PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 10PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 5.6PF 20% 100V SMD
    CAP SILICON 2.6PF 20% 100V SMD